Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prci, prci, prcičky - Svatba

Prci, prci, prcičky - SvatbaJim a Michelle se chtějí vzít a celé třetí pokračování filmu Prci prci prcičky je vlastně přípravou na tuto svatbu. Americkou svatbu. A to by to nebyla teenagerská komedie, aby se při ní nesemlelo něco hodně pitomého. Opravdu bych si takovou svatbu nepřál :-)


Prci, prci, prcičky - SvatbaChudák Jim (Jason Biggs) zažije asi 1240 velmi trapných situací, za které ve většině případů může Stifler (Seann William Scott). Ten se, jako nezvaný host, do celé svatby stále míchá a když něco pokazí, snaží se to ještě pitomnějším způsobem napravit. I on ale zažije věci, ze kterých nebude nadšen. Bude muset tancovat v homosexuálním baru, sníst psí exkrement a předstírat při tom, že jí čokoládu a nakonec si to málem rozdá s Jimovou babičkou.

Nejlepší scéna je asi ta, kdy má Jim dohodnutou večeři s rodiči své nastávající a na stejném místě, ve stejnou dobu, je rozlučka se svobodou s patřičnou erotickou show.

Prci, prci, prcičky - SvatbaNovou postavou je Michellina sestra (January Jones) o kterou se společně uchází Finch (Eddie Kaye Thomas) se Stiflerem. Přestože se Stifler velmi snaží, vše nahrává spíše Finchovi, který z toho ale nakonec musí vycouvat, aby byl splněn jeho úděl z předchozích dílů - obšťastnit Stiflerovu mámu.

Co k tomu dodat? Opět je to sranda, opět je to založeno na obscéním humoru a opět je to na jedno brdo se všemi filmy, kdy to někdo chce taky.

O filmu:

Rok: USA 2003
Oficiální web:
Režie: Jesse Dylan
V hlavních rolích: Jason Biggs, Seann William Scott, Alyson Hannigan, Eddie Kaye Thomas, Thomas Ian Nicholas, January Jones, Eugene Levy, Molly Cheek, Deborah Rush, Fred Willard, Angela Paton, Eric Allan Kramer, Amanda Swisten, Nikki Schieler Ziering, Lawrence Pressman
Délka: 96 min
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář